Shopping Cart
0 items
 

Україна: від Антів до Русі

Україна: від Антів до Русі
Click to enlarge
Price: $65.00
Availability: 1
Model: 100603
Average Rating: Not Rated

Україна: від Антів до Русі
Михайло Відейко

Автор - кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту Археології Академії Наук України.

Книга є продовженням історичного опису початого в книзі "Україна: від Трипілля до Антів".

Перші п'ять століть історії Середніх віків з V по X ст., навіть для тієї частини Європи, де збереглися острівці минулої вченості античної доби, велися якісь хроніки і записи, часто іменують "темними віками". Що вже казати у такому випадку про наш Край! Однак певна можливість зануритися в глибини історії існує.

Чимало цікавих епізодів і навіть подробиць із життя впродовж цих "найтемніших віків" у історії землі, яку нині називають Україною, було відкрито завдяки польовим археологічним дослідженням впродовж останніх ста п'ятидесяти років. З року в рік десятки експедицій шукають і знаходять у цій землі сліди минулих епох і подій. З повідомлень давніх хронік і літописів, а також археологічних знахідок і складається барвиста мазаїка історії нашого Краю.

У книзі "Від Антів до Русі", яка стала продовженням оповідання, розпочатого у виданні "Від Трипілля до Антів", представлено окремі епізоди давньої історії, які охоплюють період від появи на історичній арені антів (остання чверть IV століття) до появи Русі із столицею у Києві (IX століття).

Київ, вид. "Кріон", 2009, тверда, подарункове видання на глянцевому папері, дуже гарно ілюстрована кольоровими фотографіями і малюнками, великий формат, 240 стор.

Write Review
Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad            Good

Enter the code in the box below:

There are no additional images for this product.