Shopping Cart
0 items
 

ОРІЯНСТВО

ОРІЯНСТВО
Click to enlarge
Price: $5.00
Availability: 46
Model: 90101
Average Rating: Not Rated

ОРІЯНСТВО
Українська духовна мудрість або Роздуми про Щастя
--Микола Пономаренко--

Де і за яких умов щастя є найможливішим? Чи може людина бути щасливою, проживаючи поза межами Батьківщини? Чи існують несприятливі або сприятливі для щастя умови життя і які вони? Наскільки залежним є щастя від суспільних умов життя? Чи впливає світосприйняття і творче життя людини на її щастя і як?

На ці і подібні запитання читач знайде відповіді в книжці Миколи Пономаренка "Оріянство". Книга є не тільки роздумами про щастя: в ній автор виводить закономірності щасливого життя. Базуючись на багатому науковому матеріалі, роботах філософів, етнографів, економістів, М.Пономаренко створює свою систему бачення світу і людського щастя в ньому.

Сподіваємося, що ця книга допоможе читачеві зробити власний вибір життєвої дороги, яка приведе його до здійснення сокровенної мети життя - знаходження персонального Щастя.

Додатково автор піднімає питання духовності і віри, національної єдності і майбутнього шляху розвитку етнічних соціумів, їх глобалізації і єднання.

"Це є пошук філософських основ творення нової цивілізації. За точку відліку автор бере людину як головний критерій виконання своєї місії - боголюдської самореалізації. Прояв божественного в людині відбувається через її творчість, адже в такий спосіб людина уподоблюється до Творця Всесвіту. Найкращі ж умови для творчості, а отже і персонального щастя, людина знаходить в середовищі свого етносу, в потоці свого Національного Способу Життя"
--Ігор Каганець, журнал нової еліти "Перехід-IV"

Київ, Геопринт, грудень-2008, м'яка, 160 стор.

Write Review
Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad            Good

Enter the code in the box below:

There are no additional images for this product.